Εκτύπωση

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Α’ φάσης του κυπέλλου

 

1ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός Κιμμερίων – Άρης Αβάτου 0-2

Παύλος Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας 2-0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παύλος Μελάς Κουτσού – Άρης Αβάτου 2-2

Εθνικός Κιμμερίων – Ερμής Μάνδρας 2-1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Αβάτου – Ερμής Μάνδρας 2-0

Εθνικός Κιμμερίων – Παύλος Μελάς Κουτσού 0-1

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Άρης Αβάτου 7
  2. Π. Μελάς Κουτσού 7
  3. Εθνικός Κιμμερίων 3
  4. Ερμής Μάνδρας 0

 

2ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ορφέας Puma Ξάνθης 1-5

Ελπίς Σουνίου – Ελπίδα Γενησέας 0-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελπίδα Σουνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης 1-10

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ελπίδα Γενησέας 0-3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ορφέας Puma Ξάνθης – Ελπίδα Γενησέας 7-0

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ελπίδα Σουνίου 3-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Ορφέας Puma Ξάνθης 9
  2. Ελπίδα Γενησέας 6
  3. ΑΠΟΞ Σκόντα 1
  4. Ελπίδα Σουνίου 1

 

3ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΣ Φιλίων – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-10

Κεντητή – ΑΕ Ξάνθης 0-4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεντητή – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-5

ΠΑΣ Φιλίων – ΑΕ Ξάνθης 0-4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσίας 2-5

ΠΑΣ Φιλίων – Κεντητή 2-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Αναγέννηση Θαλασσιάς 9
  2. ΑΕ Ξάνθης 6
  3. Κεντητή 3
  4. ΠΑΣ Φιλίων 0

 

4ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-6

Μέλισσα – Κεραυνός Λευκόπετρας 3-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μέλισσα Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-3

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Κεραυνός Λευκόπετρας 1-1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Λευκόπετρας – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-7

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Μέλισσα Ξάνθης 5-1

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Ηρακλής Ν. Ζυγού 9
  2. Ερ. Αστέρας Σελέρου 4
  3. Μέλισσα Ξάνθης 3
  4. Κεραυνός Λευκόπετρας 1

 

5ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Μυρωδάτου – ΑΟ Βιστωνίδας 1-1

Ασπίδα Πηγαδίων – Κεσσάνη Ερασμίου 0-0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΟ Βιστωνίδας 0-5

Ασπίδα Πηγαδίων – Δόξα Μυρωδάτου 1-3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ασπίδα Πηγαδίων – ΑΟ Βιστωνίδας 0-4

Δόξα Μυρωδάτου – Κεσσάνη Ερασμίου 4-1

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. ΑΟ Βιστωνίδας 7
  2. Δόξα Μυρωδάτου 7
  3. Ασπίδα Πηγαδίων 1
  4. Κεσσάνη Ερασμίου 1

 

6ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Χρύσας – Αστήρ Μαγικού 0-2

Γήπεδο Σέλινου: Άτλας Σελίνου – Νέστος Κύρνου 1-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άτλας Σελίνου – Αστέρας Μαγικού 1-4

Ατρόμητος Χρύσας – Νέστος Κύρνου 5-2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νέστος Κύρνου – Αστήρ Μαγικού 2-2

Ατρόμητος Χρύσας – Άτλας Σελίνου 5-0

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Αστήρ Μαγικού 7
  2. Ατρόμητος Χρύσας 6
  3. Νέστος Κύρνου 4
  4. Άτλας Σελίνου 0

 

7ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ρεμβιακός Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 0-11

Ελπίδες Ξάνθης – Άρης Πετεινού 1-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ρεμβιακός Ξάνθης – Άρης Πετεινού 0-2

Ελπίδες Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 1-6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Πετεινού 4-1

Ρεμβιακός Ξάνθης – Ελπίδες Ξάνθης 1-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Ασπίδα Ξάνθης 9
  2. Ελπίδες Ξάνθης 4
  3. Άρης Πετεινού 4
  4. Ρεμβιακός Ξάνθης 0

 

8ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Ξάνθης – Εχίνος Σπορ 4-0

Αετός Τοξοτών – Ορφέας Ν. Αμισσού 1-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ορφέας Ν. Αμισσού – Εχίνος Σπορ 3-0

Αετός Τοξοτών – Απόλλων Ξάνθης 1-4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Τοξοτών – Εχίνος Σπορ 1-1

Απόλλων Ξάνθης – Ορφέας Ν. Αμισσού 1-0

 

Βαθμολογία Ομίλου

  1. Απόλλων Ξάνθης 9
  2. Ορφέας Ν. Αμισσού 6
  3. Αετός Τοξοτών 1
  4. Εχίνος Σπορ 1