FAIR PLAY
ΑΘΛΗΜΑ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ
ΤΑΛΕΝΤΟ
ΤΕΧΝΙΚΗ

Η Επιτροπή του Παιδικού πρωταθλήματος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης ανακοινώνει το πρόγραμμα αγώνων του παιδικού πρωταθλήματος που διεξάγεται σε 4 διαφορετικές ηλικιακές κατηγορίες.

 

Κ14 (Γήπεδο Le Chalet)

 

09:00 ΑΟ Ξάνθης  Α – Ορφέας Α και ΑΠΟΞ – Άρης Πετεινού Α

10:20 ΑΟ Ξάνθης  Β – Άρης Πετεινού Β και Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης β

11:30 Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού Β και ΑΕ Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού Α

 

*** Παρακαλούνται τα σωματεία να έχουν μαζί τους τα δελτία και τις κάρτες υγείας και να τα προσκομίσουν πριν την έναρξη του αγώνα στους διαιτητές.

 

K12 (Γήπεδο Le Chalet)

 

09:00 Άρης Πετεινού Α – Ασπίδα Ξάνθης Α και Ορφέας Ξάνθης Α – ΑΕ Ξάνθης

10:20 Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ηρακλής Ν. Ζυγού Γ και ΑΠΟΞ – Ηρακλής Ν. Ζυγού Α

11:30 Άρης Πετεινού Β – Ασπίδα Ξάνθης Β και ΑΟ Ξάνθης – Ελπίδες Ξάνθης

12:50 Ορφέας Ξάνθης Β – Ηρακλής Ν. Ζυγού Β

Ρεπό: ΑΟ Βιστωνίδας

 

*** Παρακαλούνται τα σωματεία να έχουν μαζί τους τις κάρτες υγείας των ποδοσφαιριστών

 

Κ10 (Γήπεδο Φελώνης)

 

09:30 ΑΟ Βιστωνίδας – ΑΠΟΞ και Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ασπίδα Ξάνθης Γ

10:30 Ορφέας Ξάνθης Α – ΑΟ Ξάνθης και Ηρακλής Ν. Ζυγού Δ – Ορφέας Ξάνθης Γ

11:30 Ασπίδα Ξάνθης Α – Ορφέας Ξάνθης Β και Άρης Πετεινού Γ – ΑΕ Ξάνθης

12:30 Ηρακλής Ν. Ζυγού Β – Ελπίδες Ξάνθης και Ηρακλής Ν. Ζυγού Γ – Ελπίδα Γενισέας

13:30 Ηρακλής Ν. Ζυγού Α – Άρης Πετεινού Α, Άρης Πετεινού Β – Ασπίδα Ξάνθης Β και Ελπίδα Γενισέας – Βασίλισσα της Θράκης (θα διεξαχθεί στο γήπεδο Κ8)

 

*** Παρακαλούνται τα σωματεία να έχουν μαζί τους τις κάρτες υγείας των ποδοσφαιριστών

 

Κ8 (Γήπεδο Φελώνης)

 

09:30 Άρης Πετεινού Β – Αναγέννηση Θαλασσιάς και Ηρακλής Ν. Ζυγού Β – Ηρακλής Ν. Ζυγού Α

10:30 Ασπίδα Ξάνθης Α – ΑΟ Βιστωνίδας και ΑΟ Ξάνθης Β – ΑΠΟΞ

11:30 Ορφέας Ξάνθης Γ – Άρης Πετεινού Γ και Ορφέας Ξάνθης Β – Ασπίδα Ξάνθης Β

12:30 Ορφέας Ξάνθης Α – Άρης Πετεινού Α και ΑΟ Ξάνθης Α – ΑΕ Ξάνθης

 

*** Παρακαλούνται τα σωματεία να έχουν μαζί τους τις κάρτες υγείας των ποδοσφαιριστών