FAIR PLAY
ΑΘΛΗΜΑ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ
ΤΑΛΕΝΤΟ
ΤΕΧΝΙΚΗ

Uncategorised

ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδας 1-2

Ελπίς Γενησέας – Απόλλων 0-4

Άρης Πετεινού – Ασπίς Ξάνθης 0-6

Αστέρας Μαγικού – Αετός Τοξοτών 6-3

Κεσσάνη Ερασμίου – Εθνικός Κιμμερίων 6-1

Π. Μελάς Κουτσού – ΑΠΟ Ξάνθης 0-2

Αετός Γοργόνας – Δόξα Σταυρούπολης 1-2

Απόλλων Διομήδειας – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-6

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ερμής Μάνδρας 6-0

Φίλιππος Δροσερού – Νέστος Κύρνου 4-0

Άτλας Σελίνου – Δόξα Μυρωδάτου 3-0

Ασπίς Πηγαδίων – Κεντητή Ξάνθης 2-1

Άρης Αβάτου - Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-1

1η αγωνιστική (24.09.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

 

2η αγωνιστική (01.10.2017)

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

 

3η αγωνιστική (15.10.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

 

4η αγωνιστική (22.10.2017)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

 

5η αγωνιστική (4/5.11.2017)

ΑΟ ΒΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

 

6η αγωνιστική (12.11.2017)

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

 

7η αγωνιστική (19.11.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

8η αγωνιστική (26.11.2017)

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

9η αγωνιστική (3.12.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

 

10η αγωνιστική (10.12.2017)

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

 

11η αγωνιστική (17.12.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

Άρης Αβάτου - Ασπίδα Ξάνθης 2-1 και 1-1

Εχίνος Σπόρ - Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-1 και 1-3 (παρ)

ΠΑΣ Φιλίων – Ασπίδα Ξάνθης 0-2

Αστέρας Μαγικού – Εχίνος Σπορ 1-1 (παρ 1-4)

Νέστος Κύρνου – Άρης Αβάτου 0-2

 

ΑΕ Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-3