FAIR PLAY
ΑΘΛΗΜΑ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ
ΤΑΛΕΝΤΟ
ΤΕΧΝΙΚΗ

Uncategorised

8ος όμιλος

1η αγωνιστική 21.08.2016 – 18:00

Ελπίδες Ξάνθης – Νέστος Κύρνου 1-4

Αετός Τοξοτών – Εχίνος Σπορ 1-2

2η αγωνιστική 25.08.2016 – 18:00

Ελπίδες Ξάνθης – Εχίνος Σπορ 0-4

Αετός Τοξοτών – Νέστος Κύρνου 0-2

3η αγωνιστική 28.08.2016

Εχίνος Σπορ – Νέστος Κύρνου  3-0

Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης 0-2

 

Στην επόμενη φάση προκρίθηκαν οι ομάδες Εχίνος Σπορ και Νέστος Κύρνου.

7ος όμιλος

1η αγωνιστική 21.08.2016 – 18:00

Ελπίδα Γενησέας – Άρης Πετεινού 1-1

Ρεμβιακός – Απόλλων 1-4

2η αγωνιστική 25.08.2016 – 18:00

Απόλλων – Ελπίδα Γενησέας 1-2

Ασπίς Πηγαδίων – Ρεμβιακός 5-0

3η αγωνιστική 28.08.2016 – 18:00

Απόλλων – Άρης Πετεινού 1-0

Ασπίς Πηγαδίων – Ελπίδα Γενησέας 0-0

4η αγωνιστική 01.09.2016 – 18:00

Ασπίς Πηγαδίων – Άρης Πετεινού 0-4

Ρεμβιακός – Ελπίδα Γενησέας 0-3

5η αγωνιστική 04.09.2016

Ρεμβιακός – Άρης Πετεινού 0-3

Ασπίς Πηγαδίων – Απόλλων Ξάνθης 0-3

 

Στην επόμενη φάση προκρίθηκαν οι ομάδες Απόλλων Ξάνθης και Ελπίδα Γενησέας.

5ος ομιλος

1η αγωνιστική 21.08.2016 – 18:00

Ελπίς Σουνίου – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-5

Ατρόμητος Χρύσας – Π. Μελάς Κουτσού 0-3

 αγωνιστική 25.08.2016 – 18:00

Ελπίς Σουνίου – Π. Μελάς Κουτσού 0-2

Ατρόμητος Χρύσας – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-2

3η αγωνιστική 28.08.2016 – 18:00

Π. Μελάς Κουτσού – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-3

Ατρόμητος Χρύσας – Ελπίς Σουνίου 3-0

 

Στην επόμενη φάση προκρίθηκαν οι ομάδες Ηρακλής Ν. Ζυγού και Π. Μελάς Κουτσού.

6ος όμιλος

 αγωνιστική 21.08.2016 – 18:00

ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδας 4-2

Φίλιππος Δροσερού – Κεσσάνη Ερασμίου 1-0

 αγωνιστική 25.08.2016 – 18:00

Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΕ Ξάνθης 1-2

Κεραυνός Π. Κατραμίου – Φίλιππος Δροσερού 0-4

3η αγωνιστική 28.08.2016 – 18:00

Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΟ Βιστωνίδας 0-2

Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΕ Ξάνθης 0-9

4η αγωνιστική 01.09.2016 – 18:00

Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΟ Βιστωνίδας 0-4

Φίλιππος Δροσερού – ΑΕ Ξάνθης 0-1

5η αγωνιστική 04.09.2016 – 18:00

Φίλιππος Δροσερού – ΑΟ Βιστωνίδας 3-3 

Κεραυνός Π. Κατραμίου – Κεσσάνη Ερασμίου 1-3

 

Στην επόμενη φάση προκρίθηκαν οι ομάδες ΑΕ Ξάνθης και ΑΟ Βιστωνίδας

4ος όμιλος

 αγωνιστική 20.08.2016 – 18:00

Άτλας Σελίνου  - Αστήρ Μαγικού 2-4

Αετός Γοργόνας – Ορφέας Ν. Αμισσού 0-2

 αγωνιστική 24.08.2016 – 18:00

Ορφέας Ν. Αμισσού – Άτλας Σελίνου 3-2

Απόλλων Διομήδειας – Αετός Γοργόνας 7-2

3η αγωνιστική 27.08.2016 – 18:00

Ορφέας Ν. Αμισσού – Αστήρ Μαγικού 0-1

Απόλλων Διομήδειας – Άτλας Σελίνου 3-2

4η αγωνιστική 31.08.2016 – 18:00

Απόλλων Διομήδειας – Αστήρ Μαγικού 2-4

Αετος Γοργόνας – Άτλας Σελίνου 1-0

5η αγωνιστική 03.09.2016 – 18:00

Αετός Γοργόνας – Αστήρ Μαγικού 0-2

Απόλλων Διομήδειας – Ορφέας Ν. Αμισσού 4-3

 

Στην επόμενη φάση προκρίθηκαν οι ομάδες Αστήρ Μαγικού και Απόλλων Διομήδειας.