FAIR PLAY
ΑΘΛΗΜΑ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ
ΤΑΛΕΝΤΟ
ΤΕΧΝΙΚΗ

Uncategorised

1η αγωνιστική (24.09.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

 

2η αγωνιστική (01.10.2017)

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

 

3η αγωνιστική (15.10.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

 

4η αγωνιστική (22.10.2017)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

 

5η αγωνιστική (4/5.11.2017)

ΑΟ ΒΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

 

6η αγωνιστική (12.11.2017)

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

 

7η αγωνιστική (19.11.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

8η αγωνιστική (26.11.2017)

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

9η αγωνιστική (3.12.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

 

10η αγωνιστική (10.12.2017)

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ-ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ

ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ

 

11η αγωνιστική (17.12.2017)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ-ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ-ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ-ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΣ Φιλίων – Ασπίδα Ξάνθης 0-2

Αστέρας Μαγικού – Εχίνος Σπορ 1-1 (παρ 1-4)

Νέστος Κύρνου – Άρης Αβάτου 0-2

 

ΑΕ Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-3

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
11-09-2016  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Αετός Γοργόνας   2-1
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Απόλλων Διομήδειας  2-2 
-//-  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Ρεμβιακός Ξάνθης  2-1 
-//-  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Αναγέννηση Π. Χρύσας  0-2 
-//-  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός 3-3

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
18-09-2016  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Κοτύλη Ξάνθης   10-1
-//-  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Δόξα Σταυρούπολης  3-3 
-//-  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Σμίνθη Ξάνθης  6-1 
-//-  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  ΑΕΚ Κυψέλης  0-3 
-//-  Μαγικού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Αναγέννηση Π. Χρύσας 2-2

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
25-09-2016  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Δόξα Σταυρούπολης   
-//-  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Ασπίς Πηγαδίων  1-3 
-//-  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης Αετός Γοργόνας  2-1 
-//-  Μαγικού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός Απόλλων Διομήδειας  0-2 
-//-  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Ρεμβιακός Ξάνθης 3-0 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
02-10-2016  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Κοτύλη Ξάνθης  3-1 
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Σμίνθη Ξάνθης  2-0 
-//-  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  ΑΕΚ Κυψέλης  3-0 
-//-  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  1-1 
-//-  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Απόλλων Διομήδειας 0-3 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
09-10-2016  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Σμίνθη Ξάνθης  4-1 
-//-  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-0 
-//-  Μαγικού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Δόξα Σταυρούπολης  2-2 
-//-  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Ασπίς Πηγαδίων  1-2 
-//-  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Αετός Γοργόνας 0-3 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
16-10-2016  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Κοτύλη Ξάνθης  6-3 
-//-  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  2-4 
-//-  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Αναγέννηση Π. Χρύσας  2-2 
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0 
-//-  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Απόλλων Διομήδειας 0-6 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
23-10-2016  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  4-2 
-//-  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  ΑΕΚ Κυψέλης  2-3 
-//-  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Σμίνθη Ξάνθης  0-3 
-//-  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-0 
-//-  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Ασπίς Πηγαδίων 1-1 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
 30-10-2016 Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Κοτύλη Ξάνθης  1-2 
-//-  Μαγικού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0 
-//-  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Απόλλων Διομήδειας  1-3 
-//-  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Αετός Γοργόνας  0-2 
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Ασπίς Πηγαδίων 2-2

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
06-11-2016  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0
-//-  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  3-0 
-//-  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  ΑΕΚ Κυψέλης  0-0 
-//-  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Σμίνθη Ξάνθης  4-0 
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Κεραυνός Π. Κατραμίου 0-2

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
13-11-2016  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Κοτύλη Ξάνθης  4-1 
-//-  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Αετός Γοργόνας  0-2 
-//-  Μαγικού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Ασπίς Πηγαδίων  1-1 
-//-  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Δόξα Σταυρούπολης  0-1 
-//-  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Κεραυνός Π. Κατραμίου 1-0 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
20-11-2016  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Απόλλων Διομήδειας   
 -//- Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Ρεμβιακός Ξάνθης   
-//-  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Αναγέννηση Π. Χρύσας   
-//-  Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  ΑΠΟΞ Ραιδεστός   
-//-  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  ΑΕΚ Κυψέλης 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
         
         
         
         
       

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
         
         
         
         
       

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
         
         
         
         
       

Ασπίδα Ξάνθης  -  Απόλλων Ξάνθης 1-0

Εθνικός Κιμμερίων – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-3

Απόλλων Διομήδειας – Αστέρας Μαγικού 0-0 (πεν 1-4)

ΠΑΣ Φιλίων – Ελπίδα Γενησέας 1-0

Άρης Αβάτου – ΑΟ Βιστωνίδας 9-1

Εχίνος Σπορ – Π. Μελάς Κουτσού 0-0 (παρ 2-0)

ΑΕ Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-2 (πεν 4-2)

 

Νέστος Κύρνου – Κεντητή Ξάνθης 4-4 (πεν 4-3)

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
10-09-2016  Μέλισσας  Μέλισσα Ξάνθης  ΠΑΣ Φιλίων  2-3 
-//-  Χρύσας  Ατρόμητος Χρύσας  Ελπίς Σουνίου  7-1 
11-09-2016  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Αετός Τοξοτών  1-2 
-//-  Σελίνου  Ελπίδες Ξάνθης  Εθνικός Κιμμερίων  1-5 
-//-  ΔΑΚ  Φίλιππος Δροσερού  Ερ. Αστέρας Σελέρου 7-1 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
17-09-2016  Σουνίου  Ελπίς Σουνίου  Ερ. Αστέρας Σελέρου  2-1 
-//-  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Ατρόμητος Χρύσας  5-1 
18-09-2016  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Μέλισσα Ξάνθης  1-0 
-//-  Σελίνου  Ελπίδες Ξάνθης ΑΠΟΞ Σκόντας  1-0 
-//-  Σημάντρων  ΠΑΣ Φιλίων  Φίλιππος Δροσερού 2-3

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
24-09-2016  ΔΑΚ  Φίλιππος Δροσερού  Αετός Τοξοτών  3-0 
-//-  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Μέλισσα Ξάνθης  2-1 
25-09-2016  Σελέρου  Ερ. Αστέρας Σελέρου  Εθνικός Κιμμερίων  3-9 
-//-  Χρύσας  Ατρόμητος Χρύσας  Ελπίδες Ξάνθης  1-4 
-//-  Σουνίου  Ελπίς Σουνίου  ΠΑΣ Φιλίων 5-3 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
01-10-2016  Μέλισσας  Μέλισσα Ξάνθης  Φίλιππος Δροσερού  0-4 
-//-  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  ΠΑΣ Φιλίων  3-0 
02-10-2016  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Ελπίς Σουνίου  5-0 
-//-  Σελίνου  Ελπίδες Ξάνθης Ερ. Αστέρας Σελέρου  11-0 
-//-  Χρύσας  Ατρόμητος Χρύσας  ΑΠΟΞ Σκόντα 2-4 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
08-10-2016  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Φίλιππος Δροσερού  0-2 
-//-  Σημάντρων  ΠΑΣ Φιλίων  Ελπίδες Ξάνθης  1-0 
09-10-2016  Σελέρου  Ερ. Αστέρας Σελέρου  Ατρόμητος Χρύσας  0-2 
-//-  Σουνίου  Ελπίς Σουνίου  Μέλισσα Ξάνθης  0-1 
-//-  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Εθνικός Κιμμερίων 1-4

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
15-10-2016  Σελίνου  Ελπίδες Ξάνθης  Αετός Τοξοτών  2-1 
-//-  Σελέρου  Ερ. Αστέρας Σελέρου  ΑΠΟΞ Σκόντα  1-9 
16-10-2016  Μέλισσας  Μέλισσα Ξάνθης  Εθνικός Κιμμερίων  1-2 
-//-  Χρύσας  Ατρόμητος Χρύσας  ΠΑΣ Φιλίων  4-4 
-//-  ΔΑΚ  Φίλιππος Δροσερού  Ελπίς Σουνίου 2-1 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
22-10-2016  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Ατρόμητος Χρύσας  4-3 
-//-  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Φίλιππος Δροσερού  3-0 
23-10-2016  Μέλισσας  Μέλισσα Ξάνθης  Ελπίδες Ξάνθης  0-5 
-//-  Σουνίου  Ελπίς Σουνίου  ΑΠΟΞ Σκόντα  1-3 
-//-  Σημάντρων  ΠΑΣ Φιλίων  Ερ. Αστέρας Σελέρου 7-1 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
29-10-2016  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  ΠΑΣ Φιλίων  4-0 
-//-  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Ελπίς Σουνίου  5-0 
30-10-2016  ΔΑΚ  Φίλιππος Δροσερού  Ελπίδες Ξάνθης  2-1 
-//-  Σελέρου  Ερ. Αστέρας Σελέρου  Αετός Τοξότων  0-5 
-//-  Χρύσας  Ατρόμητος Χρύσας  Μέλισσα Ξάνθης 1-1 

 

Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
05-11-2016  Σελίνου  Ελπίδες Ξάνθης  Ελπίς Σουνίου  3-1 
-//-  Μέλισσας  Μέλισσα Ξάνθης  Ερ. Αστέρας Σελέρου  9-0 
06-11-2016  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Εθνικός Κιμμερίων  2-5 
-//-  ΔΑΚ  Φίλιππος Δροσερού  Ατρόμητος Χρύσας  2-2 
-//-  Σημάντρων  ΠΑΣ Φιλίων  Αετός Τοξοτών 2-2