FAIR PLAY
ΑΘΛΗΜΑ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΟΣΜΟΣ
ΤΑΛΕΝΤΟ
ΤΕΧΝΙΚΗ

Uncategorised

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΞΑΝΘΗΣ ΤΗΣ 15/02/2019 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΓΑΛΑΧΟΥΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΙΣΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΚΑΝ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΡΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ

ΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΚΟΥΡΟΥ ΤΖΕΦΕΤ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΨΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Στο Διοικητικό Συμβούλιο που πραγματοποιήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου είχε ανακηρυχθεί και ο κος ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ως Υποψήφιος για Αναπληρωματικό Μέλος Δ.Σ. αλλά με έγγραφο που παρέδωσε στη Γραμματεία της ΕΠΣ στις 11.02.2019 ανακάλεσε την υποψηφιότητα του.

Άρης Αβάτου – Ορφέας Puma Ξάνθης 1-0

Άρης Αβάτου – Φίλιππος Δροσερού 3-1 και 4-1

Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεσσάνη Ερασμίου 7-0 και 5-0

Εχίνος Σπορ – Ατρόμητος Χρύσας 6-1 και 1-4

Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-0 και 3-0

Ασπίδα Ξάνθης – Ορφέας Puma Ξάνθης 0-2 και 1-5

Άρης Αβάτου – Εχίνος Σπορ 6-0 και 5-1

Β’ φάση

 

Α Όμιλος

 

Κεσσάνη Ερασμίου – Ορφέας Puma Ξάνθης 0-2

Απόλλων Ξάνθης – Δόξα Σταυρούπολης 4-0

Δόξα Σταυρούπολης – Κεσσάνη Ερασμίου 2-3

Απόλλων Ξάνθης – Ορφέας Puma Ξάνθης 0-3

Ορφέας Puma Ξάνθης – Δόξα Σταυρούπολης 8-0

Κεσσάνη Ερασμίου – Απόλλων Ξάνθης 2-1

 

Προκρίνονται Ορφέας Puma Ξάνθης και Κεσσάνη Ερασμίου

 

Β Όμιλος

 

Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 6-0

Αστήρ Μαγικού – Ασπίδα Ξάνθης 1-4

Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 3-0

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Αστήρ Μαγικού 7-0

Αστήρ Μαγικού – Άρης Αβάτου 0-1

Ασπίδα Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0

 

Προκρίνονται Άρης Αβάτου και Ασπίδα Ξάνθης

 

Γ Όμιλος

 

Εχίνος Σπορ – Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-2

ΑΠΟΞ – ΑΟ Βιστωνίδας 0-9

ΑΠΟΞ – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-7

ΑΟ Βιστωνίδας – Εχίνος Σπορ 2-2

Ηρακλής Ν. Ζυγού – ΑΟ Βιστωνίδας 3-0

Εχίνος Σπορ – ΑΠΟΞ 5-0

 

Προκρίνονται στην επόμενη φάση Ηρακλής Ν. Ζυγού και Εχίνος Σπορ

 

Δ Όμιλος

 

Ασπίς Πηγαδίων – Φίλιππος Δροσερού 1-4

Ατρόμητος Χρύσας – Άτλας Σελίνου 3-1

Φίλιππος Δροσερού – Ατρόμητος Χρύσας 3-2

Ασπίς Πηγαδίων – Άτλας Σελίνου 0-4

Άτλας Σελίνου – Φίλιππος Δροσερού 3-2

Ατρόμητος Χρύσας – Ασπίς Πηγαδίων 1-0

 

Προκρίνονται στην επόμενη φάση Φίλιππος Δροσερού κα Ατρόμητος Χρύσας